Hakkımızda

Zirve Gym Fitness Malatya

Zirve Gym Fitness olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kurucumuz: Mehmet Baldiş Kimdir

Mehmet Baldiş 1979'da Malatya'da Doğdu İlk Orta Lise Üniversite Spor Yöneticiliği Mezunu. 1987 yılında Tekvandoya Başladı. 1993 yılında vücüt geliştirme Fitness e Başladım 1997 - 1999 yılları arasında musabik sporcu olarak B Milli Ünvanı Kazandı.3 defa Türkiye Vucüt Geliştirme 2'liği kazandı. 2005 Yılında Zirve Spor Kulübünü Kurdu.2014 - 2019 Malatya Ferdi Branşlar Spor Kulübü Kurucu :Başkanı ve Başknalığını yapmakta. 2016 Yılında Türkiye Vucüt Geliştirme ve Fitness Federasyonuda milli takım antörnölüğü yaptı. Sayısı Türkiye Dereceli Sporcu Antrönör Milli Sporcu Yetiştirmiştir. 2018 yılında Zirve Gym Fitness Spor Komleksi Kurucu Başkanı Olarak devam etmektedir siz değerli spor severleri kulübümüze bekleriz.